SPONSORLUK

T.C. Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı ve Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği’nin (SaSaD) destekleri ile Ortadoğu Teknik Üniversitesi ODTÜ-BİLTİR Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Savunma Teknolojileri Kongrelerinin 10.’su “SAVTEK 2022” 13-15 Eylül 2022 tarihlerinde ODTÜ Kemal Kurdaş Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Bilindiği gibi bu kongre; ihtiyaç makamlarının (T.C. Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı) ile Savunma ve Havacılık Sanayii kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getiren önemli bir etkinliktir. Yeni proje ve girişimlerinin iletişim ortamını oluşturan; tarafların bir araya gelerek sinerji oluşturabileceği bir ortam sağlamaktadır. SAVTEK 2022’de yine sektör ile ilgili bildiriler, teknolojik yönelimler, ülkemizde yürütülen projeler ve ülkemiz envanterine giren yeni ürünler ilgili oturumlarda sanayicilerimizin ve katılımcılarımızın dikkatlerine sunulmaktadır.

Sektör paydaşlarının bir araya geleceği bu platformda sponsor olarak kuruluşunuzun yer alabilmesi için SaSaD’dan 0(312) 426 22 55 nolu telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz.